Programlar

Ön Muhasebe Programı

Extra Ön Muhasebe Programı ile Basit, Kolay ve Hızlı bir şekilde Barkodlu satış yapabilir, istediğiniz model yazıcı ile Fatura Yazdırabilir, Müşterilerinizden Alacağınızı takip edebilir, Kasa Defterinizi bilgisayar ortamından basit, kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Extra Ön Muhasebe Programımız ile Stok, Cari, Kasa, Banka, Fatura, İrsaliye, Çek-Senet ve Personel ile ilgili işlemlerinizi sade ekranlarda herhangi bir yardım ve ya desteğe ihtiyaç duymadan basit, kolay ve hızlı bir şekilde kaydedebilir, kolay kullanımlı raporlama ekranları ile detaylı olarak raporlayabilir, raporları excel ve pdf formatına dönüştürebilirsiniz.

Kayıt ve Rapor Ekranlarında ki listeler üzerinde sağ tıklayarak istemediğiniz alanları gizleyebilir, sütun yerlerini değiştirerek programımızı istediğiniz şekilde özelleştirebilir,
Liste başlıklarına tıklayarak kayıtları büyükten – küçüğe ve ya küçükten – büyüğe sıralayabilirsiniz. 
 

 Fatura Programı

Extra Fatura Programı ile Fatura Giriş ve Faturalı Satış işlemlerinizi basit, kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Faturalı satış ekranında satmış olduğunuz ürünler stoktan düşerken, aynı anda Fatura Tutarı Müşteri Borcuna işlenir, tahsilat tutarı seçmiş olsuğunuz kasa hesabına giriş olarak aktarılır ve Müşterinize tahsilat kaydı eklenir. Bu sayede fatura kaydı yaptıktan sonra ayrıca müşteriye tahsilat kaydı yapmanıza gerek kalmadan basiti kolay ve hızlı bir şekilde faturalı satış işlemi, müşteri tahsilat ve kasa giriş işlemi tamamlanmış olur.

Hızlı Satış menüsü ile ürünlerinizi hiç aramadan dokunmatik ekrandan tıklayarak faturaya ekleyebilirsiniz, ayrıca ürün barkodu okutarak barkodlu satış işlemi yapabilirsiniz.

Faturalı satış yapmış olduğunuz müşterinizi seçtiğinizde, müşterinizden ne kadar alacağınız olduğunu görebilir, tek tıklama ile müşteri hareketlerini inceleyebilirsiniz.

Satmış olduğunuz Ürünler için kalem iskonto ve ya fatura altı istonto yapabilir, tevkifatlı fatura kesebilir ve istediğiniz model yazıcıdan fatura yazdırabilirsiniz.
 

Stok Programı

Extra Stok Programı BARKOD sistemi ile uyumludur. Ürün satış işlemlerinizi Barkod okuyucunuz ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Ürün Satış özelliği ile barkodsuz ürünleriniz ile en çok sattığınız ürünlerinizi bir tıkla satış yapabilirsiniz. Satış işleminde her ürün için farklı oranlarda kalem iskonto yapabilir, ayrıca alt iskonto uygulayabilirsiniz.

Stok tanımlama esnasında deponuzda ve raflarınızda bulunan stok miktarının girişini otomatik olarak yapabilirsiniz. Bu sayede basit kolay ve hızlı bir şekilde ürün tanımlama esnasında Ürün Girişlerini yaparak Stok Kalan Raporunuzu sağlıklı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Stoklarınız için Minimum Adet girebilirsiniz, satış işleminde stok kalan adedi minimum adet altına düşen ürünler için Kritik Stok uyarısı alabilirsiniz.

Stoklarınızı kategorilendirebilir, belirlemiş olduğunuz kategorilere göre raporlayabilir ve bu sayede en çok satış yaptığınız ürün gruplarını belirleyerek reklam ve satış stratejileri belirleyebilirsiniz. Doğru reklam sizi rekabet ortamında bir adım ileri taşıyacaktır.

Stok Kalan Raporu ekranında, elinizdeki stok miktarının alış ve satış fiyatlarınıza göre mali değerini izleyebilir ve elinizde toplamda kaç paralık stoğunuz olduğunu hesaplayabilirsiniz. Tüm Özet ve Detaylı Ürün Raporlarını excel ve pdf ortamına aktarabilirsiniz.
 

Cari Takip Programı

Extra Cari Programı ile Müşterilerinizde Alacaklarınızı ve Firmalara olan Borçlarınızı takip edebilirsiniz.

Hesap Ekstesi isteyen müşterilerinizin cari hesap ekstelerini basit, kolay ve hızlı bir şekilde PDF ortamında müşterinize e-posta ile gönderebilir ve hızlı bir şekilde mutabakat sağlayabilirsiniz,

Müşteri tahsilat işlemleri otomatik olarak kasaya aktarıldığı için hızlı bir şekilde kasa defterinizi görebilir, nakit akışınızı izleyebilirsiniz,

Müşteri bakiye raporunda sadece alacaklı olduğunuz müşterilerinizi raporlayarak daha verimli sonuçlar alarak finansal durumunuzu takip edebilirsiniz.
 

Kasa Programı

Extra Kasa Programına dilediğiniz kadar kasa tanımlaması yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz ödemelerinizi Kasa Çıkış ekranından basit, kolay ve hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.
Gün sonunda kasa hareket raporu ile kasa defteri mantığında günlük kasa hareketlerinizi inceleyebilir, raporlarınızı excel ve pdf ortamına aktarabilirsiniz.

Günlük Kasa Hareket ve Günlük Kasa Bakiye raporlarında her gün için otomatik gün sonu devir işlemi yapmaktadır. Bu sayede program içerisinde ayrıca günsonu işlemi yapmanıza gerek kalmaz.
 

Kiralama Programı

Extra Kiralama Programı ile Kiraya vermiş olduğunuz ürünlerinizi takip edebilir, yapmış olduğunuz tahsilatları kaydını tutabilirsiniz.

Kirala formundan Kayıtlı olmayan aboneleriniz için Hızlı Erişim ile abone kaydı yapabilir ve hızlı bir şekilde kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz. Kiradaki Ürünler formunda kiraya vermiş olduğunuz ürünlerin takibini yapabilir, Ürün Kabul butonuna tıklayarak kiralama işlemin sonlandırabilirsiniz.

Kira Analiz Raporu ile en çok kiralanan ürünleri raporlayabilirsiniz.

Kara Liste özelliği ile ürünleri geciktiren aboneleri takip edebilir ve kiralama esnasında müşteri kara liste durumunu takip edebilirsiniz.
 

 


Müşteri Yorumları

Ali DÜZEN - DÜSA MÜHENDİSLİK

Bir çok bu tip program demosunu indirip süresi boyunca kullandık. Hepsinde farklı farklı problemler nedeniyle sonuç alamadık.( Fiyatı yüksek, görüntü var içerikler çalışmıyor, muhatap yok, vs.) Fakat bu programın kullanım kolaylığı, kalitesi, böyle bir programa ayırabileceğimiz bütçemize uygun olması ve ayrıca program yazılımcılarının ilgi alakası bizi bunu da denemeye itti. Deneme süresi cok kısa sürdü ve satın aldık, kullanıyoruz herkese tavsive ederiz. Devamı...

Senem YALÇIN - JUNGLE PETSHOP

Piyasada bulduğum programların hiç biri ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar geniş kapsamlı değildi. Hep birden fazla program kullanmak zorunda kalacağımı düşünmüştüm. En son yazdırmayı düşündüm ama karşılaştığım fiyatlar çok ütopik oldu. Excellle devam etmek zorunda kalacağımı düşünmüştüm. Umutsuz umutsuz "birde bu programı indireyim bari" dedim. İyi ki indirmişim. Sanki özel yazdırmışım. Tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Kullanımı çok basit. Muhasebe bilgisi olmayan kişiler bile rahatlıkla öğrenebilir. Özellikle fiyat/performans açısından bakınca piyasada yarışabilecek hiç bir ürün yok. Uzun zamanlar ayırdığım muhasebe işlemlerini çok kısa sürede halledebiliyorum. Üstelik bir sıkıntı yaşadığınızda firma hemen sorununuzu gideriyor. Sorun donanımsal bile olsa kendi sorunları gibi çözüm arayışı içerisine giriyorlar. Yusuf Bey'e de yardımları için EXTRA teşekkür ederim :) Kısacası demosunu kullanmaya bile gerek duymadan satın alabileceğiniz bir program. Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. JUNGLE PETSHOP Devamı...

Seden ELMACI - SERMEDİ GAYRİMENKUL

Sermedi Gayrimenkul olarak 3 seneyi aşkın br zamandır kullanıyoruz ve çok memnunuz. Tüm yeni taleplerimizin hızlıca değerlendirilip sonuçlandırılmasından dolayı da ayrıca teşekkür ederiz. Devamı...

Diğer Yorumlar

Etiketler

Extra Paket Programlar, 
Program Listesi, 
Program Modülleri, 
Stok Takip Modülü, 
Cari Takip Modülü, 
Kasa Takip Modülü, 
Fatura Takip Modülü, 
Ön Muhasebe Modülü, 
Ön Muhasebe Paket Programı, 
Fatura Paket Programı, 
Stok Paket Programı, 
Cari Paket Programı, 
Kasa Paket Programı, 
icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2016 Designed By Extra Yazılım