Cari Takip Programı

Extra Cari Takip Programı ile ürün sattığınız Müşterileriniz ve ya ürün aldığınız Firmalarınızı ayrı ayrı Extra Cari Takip Programına kaydedebilirsiniz, Müşterilerinizin ve Firmalarınız ödeme ve tahsilat işlemlerini takip edebilir, ödeme girişi yapabilir, seçili olan Cari ( müşteri ve ya firma ) için basit, kolay ve hızlı bir şekilde Fatura kaydı yapabilirsiniz.


Müşteri Hesap Hareket ekranında; Müşterilerinize basit, kolay ve hızlı bir şekilde Tahsilat Kaydı işleyip tahsilat makbuzu yazdırabilir, Müşterinize vermiş olduğunuz bir mal ve ya hizmetten dolayı Borç Kaydı işleyebilir, Faturalı Satış yapabilir, Hızlı Taksit işleyebilir, Taksit Tahsilatı yapabilir, Çek – Senet Kaydı yapabiliriniz.
Tüm bu işlemleri Müşteri Cari Hareket ekranından hiç çıkmadan hızlı erişim butonları ile basit, kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilir Müşteri Hesap Hareketlerini yazdırabilir ve ya excel ortamına aktarabilirsiniz.

Tahsilat kaydı yaptığınızda Tahsilat ekranına seçmiş olduğunuz Kasa için otomatik olarak Kasa Giriş işlemi yapılmaktadır.
Bu özelliğimiz sayesinde sadece tahsilat kaydınızı işleyerek kasanızda ne kadar nakit olduğunu ve gün sonunda kasa defterini tutmuş olursunuz.


Müşteri Hesap Ekstresi ekranında; Müşterilerinizden yapmış olduğunuz Tahsilatlar ve Müşterilerinizin Borçlarını Yürüyen Bakiye sisteminde Kasa Defteri mantığında listeleyebilir, Fatura ile ilişkili olan kayıtları seçerek alt kısımda Fatura içeriğini görüntüleyebilirsiniz.
Müşteri Hesap Ekstrenizi, fatura detayları ile birlikte yazdırabilir, excel ortamına aktarabilirsiniz.


Müşteri Hareket Raporu ile tüm müşterinizden yapmış olduğunuz tahsilatlar ve müşterilerinizin borçlarını, müşteri adres ve telefon bilgileri ile birlikte görüntüleyebilir, yazıcıdan çıktı olarak alabilir ya da excel ortamına aktarabilirsiniz.
Müşteri Hareket Raporu kayıtlarını; işlem tarihi, müşteri kodu, müşteri adı, firma adı, müşteri telefon ile adres – ilçe – il bilgilerine göre sorgulayabilirsiniz.  


Müşteri Bakiye Raporu ile tüm müşterinizin tüm tahsilat ve borçlarının toplamını ve güncel bakiyelerini müşteri adres ve telefon bilgileri ile birlikte görüntüleyebilir, yazıcıdan çıktı olarak alabilir ya da excel ortamına aktarabilirsiniz.
Müşteri Bakiye Raporu kayıtlarını; sadece bakiyesi olanlara göre ( bakiyesi sıfırdan büyük olanlar ) sorgulayabileceğiniz gibi, müşteri kodu, müşteri adı, firma adı, müşteri telefon ile adres – ilçe – il bilgilerine göre de sorgulayabilirsiniz.  

 

Müşteri kayıtları ile ilgili olarak yaptığınız tüm işlemleri basit, kolay ve hızlı bir şekilde Firmalarınız için de gerçekleştirebilirsiniz.


Ekran Görüntüsü


Müşteri Yorumları

Levent ÖZERGEN - RÜYAM SÜNNET GİYİM

Uzun yıllardır istediğim özelliklerde ürün. Kiralama programına en sonunda kavuştum ve inanılmaz hayatımı kolaylaştırdı. Beni dinleyen ve daha önemlisi ne dediğimi anlayan işinin ehli bir insanla çalışmaktan çok mutlu oldum. Yusuf beye sonuna kadar güvenebilirsiniz. Devamı...

Senem YALÇIN - JUNGLE PETSHOP

Piyasada bulduğum programların hiç biri ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar geniş kapsamlı değildi. Hep birden fazla program kullanmak zorunda kalacağımı düşünmüştüm. En son yazdırmayı düşündüm ama karşılaştığım fiyatlar çok ütopik oldu. Excellle devam etmek zorunda kalacağımı düşünmüştüm. Umutsuz umutsuz "birde bu programı indireyim bari" dedim. İyi ki indirmişim. Sanki özel yazdırmışım. Tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Kullanımı çok basit. Muhasebe bilgisi olmayan kişiler bile rahatlıkla öğrenebilir. Özellikle fiyat/performans açısından bakınca piyasada yarışabilecek hiç bir ürün yok. Uzun zamanlar ayırdığım muhasebe işlemlerini çok kısa sürede halledebiliyorum. Üstelik bir sıkıntı yaşadığınızda firma hemen sorununuzu gideriyor. Sorun donanımsal bile olsa kendi sorunları gibi çözüm arayışı içerisine giriyorlar. Yusuf Bey'e de yardımları için EXTRA teşekkür ederim :) Kısacası demosunu kullanmaya bile gerek duymadan satın alabileceğiniz bir program. Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. JUNGLE PETSHOP Devamı...

Habib KILIÇ - KILIÇLAR KONFEKSİYON

Çok Güzel ve kullanışlı bir program. Kullanımı basit, Tavsiye ederim. Devamı...

Diğer Yorumlar

Etiketler

Basit Cari Programı, 
Kolay Cari Programı, 
Ucuz Cari Programı, 
Cari Takip Programı, 
Müşteri Takip Programı, 
Alacak Takip Programı, 
icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2016 Designed By Extra Yazılım