Kasa Programı

Extra Kasa Takip Programı ile Günlük Kasa Hareketlerinizi Kasa Defteri mantığı ile basit, kolay ve hızlı bir şekide takip edebilir, masraflarınızı gruplayarak en çok gider kalemlerinizi belirleyebilirsiniz.

Extra Kasa Programında dilediğiniz kadar kasa tanımlaması yapabilirsiniz. Tanımlamış olduğunuz kasalar üzerinde Kasa Hareket ekranından Kasaya Para Girişi ve Kasadan Para Çıkışı yapabilirsiniz.
Ayrıca Faturaelı Satış ekranından ve ya Müşteri Tahsilat ekranlarında Kasanızı seçerek, otomatik olarak Kasa Girişi yapabilirsiniz.

Kasa Hareket Raporlarında yürüyen bakiye ile her işlemden sonra kasa bakiyesini izleyebilirsiniz. Arzu ederseniz Kasa Hareket Raporunuzu Excel ve PDF olarak dönüştürebilirsiniz.

Kasa Bakiye Raporu ile kasanızda olan tüm hareketlerin toplamını listeleyebilirsiniz.

Günlük Kasa Bakiye Raporu ile kasanızda olan hareketlerin günlük toplamlarını Kasa Defteri mantığında  listeleyebilirsiniz.

 

Extra Kasa Programında dilediğiniz kadar Banka tanımlaması yapabilirsiniz.

Banka extralarınızı Extra Kasa Programına kaydederek tüm bankalarınızda ki para akışını ve bankalarınızda ki toplam varlıklarınızı basit, kolay ve hızlı bir şekide raporlayabilir, Excel ve PDF ortamına aktarabilirsiniz.


Ekran Görüntüsü


Müşteri Yorumları

Ergin Bey - SİSTEM PERDE

Sistem Perde olarak hem destek hemde program ile ilgili yardım sağlayan, 7/24 sorularımıza cevap verip müşteri memnuniyetini en üstlere taşıdığı için EXTRA YAZILIMA TEŞEKKÜRLERİ BORÇ BİLİRİM Devamı...

Barış SÖNMEZ - NO 7 KİTABEVİ

Bır çok program kullanmama rağmen memnun kalmadım, hep bir eksikle çalısmak zorunda kaldım. Hesaplarımı kağıt kalem yardımı ile tutmak zorundaydım. Taki Extra Yazılıma dek. Her sorunuma yardım ettıler, saat kac olursa olsun telefonlarıma cevap verdiler. Tabı gecenın bir vakti aramadım hiç :) Bu programdan çok memnunum, herkese tavsiye ederim. Memnun Kalacaksınız Devamı...

Ali DÜZEN - HAKİKAT ASANSÖR

İŞLERİMİZİN GÜVENCESİ, SİSTEMİN TAM KENDİSİ,  Devamı...

Diğer Yorumlar

Etiketler

Basit Kasa Programı, 
Kolay Kasa Programı, 
Ucuz Kasa Programı, 
Kasa Takip Programı, 
Kasa Defteri Programı, 
Kasa Defteri Takip, 
Banka Ekstra Takip, 
Banka Hesap Takip Programı, 
icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2016 Designed By Extra Yazılım