Muhasebe Programı Versiyon 6.4.1.0 Yenilikler

Uzaktan Destek için Uzaktan DestekProgramını indiriniz...

Özet Rapor ekranından hızlı erişim; Extra Ön Muhasebe Programı açılışında yapmış olduğunuz alış - satış işlemlerinin özeti mahiyetinde Stok Kalan Adetlerini, Müşteri Borç – Alacak – Bakiyelerini, Firma Borç – Alacak – Bakiyelerini görebileceğiniz Özet Rapor Ekranı karşılamaktadır.

Özet Rapor Ekranında detaylarını incelemek istediğiniz kaydın üzerine çift tıklayarak basit, kolay ve hızlı bir biçimde, Stok Kalan Ekranına, Müşteri Hareket Ekranına ve Firma Hareket Ekranına ulaşabilir ve ilgili kaydın hareket detaylarını inceleyebilirsiniz.

Hızlı Ürün Satış; Ürün Satış ve Faturalı Satış ekranlarında, Hızlı Ürün Satış alanı oluşturularak Hızlı Ürün Satış özelliği eklendi.

Hızlı Satış alanında görmek istediğiniz ürünler için Ürün Tanımlama ekranında Hızlı Satış Sıra No alanında ki sıra numarasını güncellemeniz yeterli olacaktır. Hızlı Satış Sıra Numarasını Güncellediğiniz ürünler Hızlı Satış Alanında belirtmiş olduğunuz sırada karşınıza gelecektir.

Bu sayede özellikle barkodsuz ürünlerde basit, kolay ve hızlı bir şekilde ürün satışı yapabilirsiniz.
Hızlı Satış Ürün butonları geniş olarak tasarlandığı için Dokunmatik ekranlarda da rahat bir kullanım sunmaktadır.

 

Fatura Altı İskonto; Fatura Kayıt işlemlerinde her ürün için farklı oranlarda ayrı ayrı iskonto yapabildiğiniz gibi, Toplam Fatura Tutarı üzerinden Tutar ya da Oran olarak da Fatura Altı İskonto’da yapabilirsiniz.


Tevkifatlı Fatura; Fatura Kayıt işlemlerinde; Fatura Alt Toplam alanında Toplam KDV Tutarı üzerinden belirleyeceğiniz oranda Tevkifat Uygulayarak Tevkifatlı Fatura Kesebilirsiniz,

 

Aktif Kasa: Kasa Tanımlama ekranında Aktif Kasa seçimini yaparak, Faturalı Satış, Müşteri Tahsilat, Kasa Hareket ekranlarında Aktif Kasa olarak belirlediğiniz kasa seçili olarak gelmekte ve işlemlerinizi basit, kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlamaktadır.


Diğer Başlıklar

icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2018 Designed By Extra Yazılım