Ön Muhasebe Programı Nedir?

Uzaktan Destek için Uzaktan DestekProgramını indiriniz...

Ön Muhasebe Programı işletmelerin yapmış olduğu Müşteri Tahsilatları, Firma Ödemeleri, Fatura Ödemeleri, Genel Giderler, Kasa Hareketleri, Banka Hesap Hareketleri ve Ürün Satış işlemlerini kendi bünyesinde Basit, Kolay ve Hızlı bir şekilde takip edebilmesi için hazırlanmış sisemlerdir.

Ön Muhasebe Programları ile genel olarak, Müşteri Alacak Takibi, Firma Borç Takibi, Kasa Hareketleri ( Fatura Ödemeleri ve Genel Giderler ) Takibi, Banka Hareketleri Takibi, Faturalı Satış İşlemleri, Kesilen Fatura Takibi, Stok Kalan Takibi, Çek-Senet Takibi işlemlerini kapsar.

 Kullanacağınız Ön Muhasebe Programı Basit, Kolay ve Hızlı olmalıdır. İş yükünüzü artırmak yerine azaltmalı, ihtiyaç duyduğunuz ya da üst biriminizin ve patronunuzun istediği raporları hızlı bir şekilde size sunabilmelidir.

Hepsinden önemlisi Ön Muhasebe Programı kullanırken ihtiyaç duyduğunuzda sorularınızı sorabileceğiniz ve destek alabileceğiniz birisinin olmasıdır.

Bu noktada Extra Ön Muhasebe programımız sizden gelen istekler ve sizinle berabar çalıştığımız zamanlarda sizi gözlemleyerek belirlediğimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda Basit, Kolay ve Hızlı bir kullanım sağlayacak şekilde tasarlanmış, Günlük İhtiyaç duyabileceğiniz Raporları Hızlı bir şekilde alabilmeniz için birçok alanlarda sorgulama yapabileceğiniz Raporlama Pencereleri oluşturulmuştur.
Sizin için hazırladığımız geniş Raporlama seçenekleri dişinda Özel Raporlara ihtiyaç duyarsanız, Extra ÖN Muhasebe Programımız içerisinden hızlıca erişebileceğiniz Özel Raporlar Menümüz tüm raporlama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.


Etiketler

Ön Muhasebe Nedir, 

Muhasebe Nedir, 

Ön Muhasebe Nasıl Takip Edilir, 

Muhasebe Nasıl Takip Edilir, 

Ön Muhasebe Neden Tutulur, 

Ön Muhasebe Programının Faydaları Nedir, 


icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2018 Designed By Extra Yazılım