OKI ML5700eco Nokta Vuruşlu Yazıcı Özellikleri

Nokta Vuruşlu Yazıcı (SIDM) Teknolojisi alanında 50 yıla yakın bir birikime sahip olan OKI, Endüstriyel ve genel ofis kullanıcıları için geliştirdiği yeni çevreci ürünü ML5700eco serisini kullanıcılarıyla tanıştırdı.
 
SIDM piyasasında teknik uzmanlığa sahip OKI'nin yeni nokta vuruşlu yazıcıları, özellikle baskı hızı ve çevreye etkinin azaltılması alanlarında yeni performans düzeyleri getiriyor. OKI'nin yeni ML5700eco serisinin çok önemli teknolojik yeniliklere sahip 4 modeli bulunuyor: 
 
Dual 9 iğneli ML5720eco ve geniş kolon ML5721eco; hızlı baskı, güvenirlik ve esnek kağıt yönetimi gerektiren ortamlar için tasarlandı.
 
24 iğneli ML5791eco ve geniş kolon ML5791eco; çok yüksek baskı kalitesi sağlamak amacıyla tasarlandı. ML5791eco serisinde bulunan ölçeklenebilir font özelliği ile mektup kalitesinde belgeler basmak mümkün oluyor.
 
Saniyede 700 karakter basma özelliğine sahip ML5720-ML5721eco serisi ve saniyede 576 karakter yazma özelliğine sahip ML5790-5791eco serisi yoğun çalışma ortamlarında, fatura, rapor, sürekli form, bilet, ve benzeri baskılarda, baskı başına düşük maliyet ve maksimum çalışabilirlik süresi sağlıyor.
 
Bu özelliği sayesinde Extra Ön Muhasebe Programı ile Basit, Kolay ve Hızlı bir şekilde kaydetmiş olduğunuz Fatura ve Sevk İsraliyelerinizi, çok daha hızlı yazdırabilirsiniz.
 
ML5700eco serisi küçük boyutları ile az yer kaplar.  Bu sayede ofisinizde yazıcı için geniş bir yer azyırlam zorunda kalmazsınız.
 
 
Çevreci ML5700eco serisi yazıcıların genişletilmiş şeritleri ile çok daha fazla baskı yapabilirsiniz. ML5790/1'de şerit kullanım süresi 8 milyon karaktere, ML5720/1'lerde ise 13 milyon karaktere kadar ulaşmıştır. Yazıcı kafalarının kullanım süresi ise 400 milyon karaktere yükseldi. ML sınıfı yeni yazıcılar aynı zamanda, cihaz çalışmazken saatte 1.5 watt enerji harcayan gelişmiş uyku modu özelliği ile daha az enerji harcıyor ve 3 yıllık OKI garantisine sahip bulunuyor.
 
OKI Printing Solutions, yeni eco serisi nokta vuruşlu yazıcı serisinde uyku modu ile enerji kullanımının düşürülmesinin kullanıcılara tasarruf olanağı sağlayacağına dikkat çekiyor; ML5700eco serisinin, yüksek ihtiyaçları bulunan pazarın gelişen taleplerini karşılama yönünde önemli bir ileri atılımı temsil ettiğini belirtiyor.
 
Basın bülteninden derlenmiştir.


Program Ekran Görüntüsü


icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2018 Designed By Extra Yazılım