ZEBEX Z-3101 Barkod Okuyucu Özellikleri

ZEBEX Z-3101 Barkod Okuyucu tek boyutlu lazer barkod okuyucudur. Hafif ve sağlam yapısı ile saniyede 100 tarama yaparak Ürün Barkod Etiketlerini tarayıp Barkod Okuma işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 
Bu özelliği sayesinde Extra Ön Muhasebe Programı Barkodlu Satış ekranında Basit, kolay ve Hızlı bir şekilde Barkodlu Satış işlem yapılabilir.
 
Tek tarama çizgisine sahip olan cihaz etiketleri  20 mm – 400 mm mesafe aralığında okuyabilir. Klavye, USB HID, Wand, OPOS, USB Virtual COM, JOPOS ve seri port bağlantı ara birimleri ile sistem iletişimini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek verimliliği arttırmaktadır.
 
Mavi LED okuma geri bildirimi ile barkod okuma işlemlerinin hatasız bir şekilde tarandığını kullanıcısına bildirmektedir. 0 C ile + 50 C çalışma sıcaklığına sahip olan ortamlarda performans ve verimlilik kaybı yaşamadan sabit olarak işlem sağlayabilmektedir. 1. 5 metre mesafeden sert zemine düşmelere karşı dayanırlığını koruyarak sabit olarak çalışabilmesi ile kullanıcısına güven sunmaktadır.
 
Tek boyutlu barkod okuma işlemlerini başarılı bir şekilde taramasının yanı sıra isteğe bağlı olarak birçok farklı karekod barkod tarama işlemlerini de en iyi şekilde gerçekleştirebilmektedir. Standart 2 metre düz kabloya sahip bu barkod okuyucunun kablosuz ağırlığı 150 gr olmaktadır. Birçok yönü ile kullanıcısına fayda sağlamakta olan bu model birçok iş alanları için kullanımı ideal ve elverişli cihazlar arasında yer almaktadır.
 
Basın bülteninden derlenmiştir.


Program Ekran Görüntüsü


icon Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez!
© 2018 Designed By Extra Yazılım